Çekmeköy Masöz Bayan Aysel

  • Listed: 2 Şubat 2017 23:07
Çekmeköy Aysel
Çekmeköy Masöz Bayan Aysel - Image 1

Description

Okul bittikten sonra kendi ayaklarımın üzerinde durmak istediğim için masözlük derslerine katılmaya başladım. İşte bu karar beni Çekmeköy Masöz Bayan Aysel yaptı. Bir süre sonra sertifikamı alarak masözlük yapmaya başladım. Salonlarda bir hayli beğenildiğim için özel müşteriler edinmeye başladım ve bir süre sonra kendi işimin patronu olmak istediğim için solo çalışmaya başladım.

21 yaşında böyle bir işte yer almak gerçekten çok hoşuma gidiyor. Erkeklerin beğenisini kazanmak, taktir edilmek ise beni işime bağlıyor. Her erkek seks yapmak ister ve tatmin edilme duygusunu hissetmek ister. Ben bunları elimden geldiğince en iyi şekilde veriyorum. Zaten görüşmelerimde oldubitti olmadığı için memnuniyetsizlik söz konusu dahi olmuyor.

Bedenime güvenerekten bu işe kalkıştığı zaten resimlerden de görebilirsiniz. Sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyacağımın altını çizerek, telefonlarınızı bekleyeceğim. Beni seçen hiçbir erkek şimdiye kadar pişmanlık duygusunu tatmadı, tattırmamda. İlla bir şey tadacaksanız o da bedenimin lezizliği olacaktır. Daha fazla beni bekletmeden ara olur mu?

Ad Reference ID: 4695893916e5bb5e

  

647 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Sold Ads