Ümraniye’de Otele Gelen Gecelik Bayan Naz

  • City: İSTANBUL
  • State: ÜMRANİYE
  • Country: Türkiye
  • Listed: 27 Mayıs 2016 22:53

Description

Ümraniye’den tüm elit beylere merhabalar. Benim adım Naz, Otele gelen gecelik bayan Naz. Beni daha yakından tanımanız için hazırladığım, özel tanıtım sayfama hoş geldiniz. Fotoğraflarımın tamamı bana ait, gerçek resimlerdir. Dikkatlice incelemenizi rica ediyorum.

23 yaşındayım. daha önce yapmadığım bir iş olan partnerliğe, geçen kış başladım. Ve oldukça da sevdiğimi söyleyebilirim. Çok kaliteli, elit beylerle tanışmama vesile oldu. 173 cm boyum var ve 56 kiloyum. Fotoğraflarımda görmüş olduğunuz gibi, sarışın ve güzel bir kızım. Spor yapmayı çok seven ve profesyonel olarak voleybol oynayan bir bayanım. Sizlerle görüşmelerimi, kendi evimde yapıyorum. Dileyen müşterilerim için, kaliteli otellere de geliyorum. Bir çok insan, otele gelen eskortları, hafife alır. Bense öyle düşünmüyorum ve otellerin, farklı deneyimler için, imkanlar sunduğunu düşünüyorum. Özellikle gecelik görüşmelerimde otelleri tercih ediyorum. Temizlik ve güzelliğin, ayrılmaz bir bütün olduğunu düşünüyorum.

Bir kaç aydır bu işi yapıyorum ve artık bu işin inceliklerini öğrendiğime inanıyorum. Kendimdeki olumlu gelişmelere ben bile şaşırıyorum. Bazen, beni tercih eden partnerim, mutluluğunu ifade edebilmek için, şekilden şekle giriyor. Bu da beni, ziyadesiyle memnun ediyor. Sizler de eğer, mutlu ettiğim partnerlerim arasındaki yerinizi almak istiyorsanız bana bu numaradan ulaşabilirsiniz.

0536 440 14 88

Ad Reference ID: 1755748a5c53d335

   

730 total views, 1 today

  

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Sold Ads